Win by MOOD

Win by MOOD dünyasına katılın ve işinizi büyütün.

İletişim

Ümraniye / İstanbul
info@winbymood.com
444 88 55

Takip Edin

SSS

Win by Mood hakkında merak edilenler

Bu karta sahip olanlar üye iş yerlerinden Win by MOOD kartına özel uygulanan ayrıcalıklı indirimlerinden ve kampanyalarından faydalanabilir. Bu kart sayesinde her alışverişinizden indirim kazanılır, size özel fırsatlar, ayrıcalıklar ve süprizlerden faydalanabilmenizi sağlar. Üye işyerleri de WinbyMOOD sayesinde yeni müşteriler ve ekstra ciro kazanır.

Daha geniş, güvenilir ve seçkin bir müşteri kitlesine ulaşmak isteyen firmalar başta olmak üzere, Win by MOOD’un ayrıcalıklı üyelik imkanlarından faydalanmak isteyen, üye firmaların özel indirimlerinden ve kampanyalarından faydalanmak isteyen 18 yaş üstü herkes Win by MOOD’a üye olabilir.

Win by MOOD Kart ailesine katılarak işletmenizin tanınırlığını artırabilir ve cironuzu yükseltebilirsiniz. İşletmenizin temel bilgileri ve fotoğrafları ve sizlerin belirleyeceği indirim oranları ile başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Müşterilerinizin sizi tercih etmelerine katkı sağlayacak bu platform ile sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Winbymood.com üzerinden üyelik başvuru formunu doldurarak üyelik ön başvurunuzu yapabilir, avantajlar dünyasının kapısını aralayabilirsiniz. Sonrasında sözleşmemizi ıslak imzalı ve kaşeli nüshalarını karşılıklı atarak üyelik yürülüğe girer ve indirimlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kart tamamen ücretsizdir.

Üye firmaların, Win by mood üyelerinin alış verişlerinde uygulanmak üzere üyelik sözleşmesinde taahhüt ettikleri indirim oranlarını uygulamaları dışında herhangi bir mükellefiyeti yoktur. Bu noktada üye olmak isteyen firmalar iki farklı indirim belirlemek durumundalar, birincisi normal indirim oranları belirleyerek üyelerin bu indirim oranları ile alış veriş yapmaları. ikinci bir durum ise alış veriş yapmak isteyen win by MOOD üyelerinin ilgili firmanın normal indirim oranını kullanmak yerine pazarlık etmeyi tercih etmeleri ve pazarlık neticesinde almış olduğu fiyata da Üye firmaların "Pişmiş aşa su" indirimi adını verdiğimiz ikinci bir indirim oranı belirlemeleri. Bu sayede alış verişi yapan Win by MOOD üyesi, pazarlık ettiği son fiyatın üzerine bir de “Pişmiş Aşa Su” indirimini alarak Win by MOOD’un eşsiz “Pişmiş Aşa Su” indirimi uygulamasından yararlanmış olabilecektir, tercih sizin..

Kart teslim merkezimize gelerek kaybolmuş/çalınmış kartınızı iptal ettikten sonra yeni kartınızı ücretsiz teslim alabilirsiniz.

destek@winbymood.com adresine mail atarak üyelik iptal talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz, mail ulaştıktan sonra üyeliğiniz iptal edilecektir.

Eğitimden, otomotive, mobilyadan, sağlığa bir çok sektörde faaliyet gösteren win by mood üyesi firmalara üye kuruluşlar ulaşabilirsiniz.

Üye İşyeri Olun!

10.000+ müşteri bize güveniyor.
Şimdi onlara katılın ve işinizi büyütün.

Win by MOOD'a Katıl