Win by MOOD

Win by MOOD dünyasına katılın ve işinizi büyütün.

İletişim

Ümraniye / İstanbul
info@winbymood.com
444 88 55

Takip Edin

Hakkımızda

Win by Mood hakkında

Win by MOOD

Win by MOOD, kurumsallaştırılmış ve kurumsal firmalarımızın personellerine de farklı avantajlar sunan bir alışveriş portalıdır.

Neden Win by MOOD'lu olmalıyız, iş ortaklarımızla ortak hedefe doğru odaklanarak doğru hizmeti doğru kişi ile doğru zamanda buluşturmak Win by MOOD’un iş ortaklarına sunmuş olduğu en önemli özelliktir.

Win by MOOD'lu iş ortaklarımıza neler sunuyoruz. Birçok farklı iş kollarını (sektörü) bir çatı altında toplayarak interaktif ve ortak çalışma paydaları sağlıyoruz. Ticaretiniz için doğru kitlelere ulaşmanızda avantaj sağlar. Bünyemizdeki iş ortaklarına marka ve müşteri segmentasyonu sağlar. Yapılacak alışverişlerde karşılıklı kazanma imkanı sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası ticaretlerde çözüm ortağı olur.

Win by MOOD üyeliğinde kişisel bilgileriniz özel ve gizlidir, hiçbir kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacaktır.

Win by MOOD kartının herhangi bir yıllık ücreti ve aidatı yoktur.

Win by MOOD avantaj kartı MODOKO tarafından yönetilmektedir.

Giyimden teknolojiye, seyahatten gıdaya birçok farklı sektörden markalarla işbirliği yaparak kullanıcılarına ve iş ortaklarına Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ilkesiyle hizmet verir.

Win by MOOD ile yaptığınız alışverişlerde bulunduğunuz sektöre göre farklı indirimler ve karşılıklı hakedişler alabilirsiniz. WİNBYMOOD üye firmalarında gerekli tüm kampanya ve indirimler hakkında detaya sahiptir.

Üye İşyeri Olun!

10.000+ müşteri bize güveniyor.
Şimdi onlara katılın ve işinizi büyütün.

Win by MOOD'a Katıl